© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ufuk Erdoğan’ın Mutlu Günü

Ufuk Erdoğan’ın Mutlu Günü

Başkentli başarılı Operatör Doktor Gökçen Erdoğan,eşi Ufuk Erdoğan’a Çayyolu Gustosavor Cafe’de yakın arkadaşlarının da katıldığı sürpriz bir doğum günü düzenledi.
Çayyolu Gustosavor Cafe’deki organizasyonun kendisi için düzenlendiğinden haberi olmayan Ufuk Erdoğan,eşinin bu tatlı süprizi karşısında uzun süre şaşkınlığını gizleyemedi.Davete katılan yakın arkadaşlarına teşekkürlerini sunan Erdoğan çifti yaş günü pastası ile bol bol poz verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.