Başa Dön

TÜSİAV 22. YAŞINI KUTLADI

blank

TÜSİAV 22. YAŞINI KUTLADI

Okuma süresi 1 dakika

Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı (TÜSİAV) 22. Kuruluş Yıldönümünü Gazeteciler Cemiyeti Lokali’nde kutladı. Ankara’nın sivil toplum kuruşlarını, iş adamlarını ve medyayı bir araya getiren resepsiyonda Başkentin sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

TÜSİAV, Gazeteciler Cemiyeti ev sahipliğinde yeni yaşını kutladı. Ankara Ticaret Odası Başkanı (ATO) Gürsel Baran, sivil toplum kuruluşları ve iş dünyasının kalkınmadaki önemine işaret ederek, “TÜSİAV’ın 22.yıl münasebeti ile Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliği ile düzenlenen bu resepsiyonda sizlerle beraber olmaktan büyük bir keyif duyuyoruz.”dedi. Resepsiyona çok sayıda işadamı ve gazeteci katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.