Başa Dön

Türkiye Müteahhitler Birliği’inden iftar daveti

blank

Türkiye Müteahhitler Birliği’inden iftar daveti

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB)’nin daveti, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın yanı sıra iş ve diplomasi dünyasından isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yenigün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programı Ankara Swiss Otel’de gerçekleştirildi. Davete Türk müteahhitlerin iş yaptığı ülkerlerin büyükelçileri, iş adamları ve diplomasi dünyasından bir çok önemli ismin aralarında bulunduğu yaklaşık 600 davetli katıldı. İftar yemeğine Sezgin Canas Trio Ney dinletisi eşlik etti. Yemeğinin yenilmesinin ardından, TMB yönetim kurulu başkanı Mithat Yenigün, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak açılış konuşmalarını gerçekleştirdi. Yenigün, konuşmasında, birliğe üye firmaların Hindistan’dan Sahra altı Afrika’ya, Latin Amerika’ya kadar bir çok coğrafyada, zor şartlar altında yeni iş imkanları yaratmak üzere büyük özveri içinde çalıştığını söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.