Başa Dön

Türk Kalp Vakfı Dostlarıyla Beraber

blank

Türk Kalp Vakfı Dostlarıyla Beraber

Okuma süresi 1 dakika

Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Üyesi olan Gürnar Çapa Uğurlu’nun ev sahipliğinde Türk Kalp Vakfı yararına Arabesque’de bir öğle yemeği verildi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle organize edilen, neşeli ve keyifli bir sohbet havası içinde geçen İstanbul Valisi Vasip Şahin’in eşi Şeyma Şahin’in de katıldığı yemekte sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri buluştu. Gürnar Çapa Uğurlu’ya ve Ümit Aktaş’a yemeğe katkılarından dolayı birer teşekkür plaketi takdim edildi. Aynı zamanda Semiramis Sekban’a da doğum günü sürprizi yapıldı bu sürpriz karşısında çok mutlu olan Semiramis Sekban davetlilere ve Türk Kalp Vakfı’ndaki arkadaşlarına teşekkürlerini iletti. Keman Sanatçısı Suat Erdem ise çaldığı müziklerle davetlileri adeta coşturdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.