Başa Dön

Turizmin Öncüleri Skal Ankara’da

blank

Turizmin Öncüleri Skal Ankara’da

Okuma süresi 1 dakika

Turizm alanında dünya çapında çalışmalar ve araştırmalar yapan turizm örgütü Skal International’ın Ankara temsilcileri yılbaşının ardından gerçekleşen Skal Ankara buluşmasında bir araya geldiler.

 

Yeni yılda gerçekleşecek projelerin görüşüldüğü ve genç turizm temsilcilerinin Skal bünyesine katıldığı toplantıda teşekkür konuşmalarının ardından yemeğe geçildi. Canlı müzikle hareketlenen gecede Skal Ankara temsilcileri yeni yıla motivasyonu yüksek bir şekilde başlarken Ankara’daki ve Türkiye’deki turizmle ilgili yeni projeler için de kolları sıvadılar.

[nggallery id=981]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.