Başa Dön

Tükal’de Anlamlı Etkinlik

blank

Tükal’de Anlamlı Etkinlik

Okuma süresi 1 dakika

Aile içi şiddet, çocuk istismarı, cinsel istismar gibi konularda toplumda farkındalık yaratmak adına etkinlikler düzenleyen Tüm Kadın Lobisi (TÜKAL) kadına yönelik şiddet ve ayrımcılık ile ilgili anlamlı bir etkinlik düzenledi.

 

Toplumda kadın hakları, aile içi şiddet vb. konularda farkındalık oluşturmak için yola çıkan TÜKAL Ankara Hilton Otel’de anlamlı bir etkinliğe imza attı. Kadına yönelik şiddet ve ayrımcılığı konu alan “İstanbul Sözleşmesi” konulu konferansın gerçekleştiği etkinlik yoğun ilgi gördü. TÜKAL üyeleri, Ankara iş ve sosyal yaşamdan bir çok tanınan kadının katıldığı konferansta davetliler kadınlara yönelik şiddetle mücadele alanında çalışacaklarına dair söz verdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.