Başa Dön

TÜGİAD’ın Bebek Kutlaması

blank

TÜGİAD’ın Bebek Kutlaması

Okuma süresi 1 dakika

Geçtiğimiz ay kızı dünyaya gelen TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın, dostlarına Nusret’te yemek verdi. Biraraya gelen heyet aynı zamanda TÜGİAD TBMM ilişkiler komisyonu genel değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.
Geçtiğimiz Mart ayında baba olma heyecanı yaşayan TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın, dostlarına Nusret’te yemek verdi. Yaklaşık otuz kişinin katıldığı yemekte TÜGİAD üyeleri bol bol sohbet ettiler. Üyeler, kız babası olan Barış Aydın’ı tebrik ederken diğer taraftan TÜGİAD’ın kurduğu TBMM ilişkileri komisyonu genel değerlendirme toplantısıda gerçekleştirildi. Hem iş arkadaşı hem yakın dost olan üyeler gece boyunca hem leziz yemekleri tadarken hemde eğlenceli vakit geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.