© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Toprağın Kadınlarından Sofralara

Toprağın Kadınlarından Sofralara

Ankara’dan doğan ünlü kafe/brasserie zincir markası BigChefs, yerel kadın üreticileri desteklediği “Toprağın Kadınlarından Sofralara” projesinin Ankara’daki tanıtımını, Arcadium şubesinde cemiyetin ileri gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Projeyi tanıtmak üzere BigChefs Arcadium şubesinde gerçekleştirilen toplantıya, aralarında Beliz Büyükhanlı, Beril Çavuşoğlu, İpek Başeğmez ve Neslihan Uzel’in de bulunduğu iş, sanat ve cemiyet hayatının ileri gelen isimlerinden oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.   Ankara’da doğan ve farklı tarzı, sıcak atmosferi ve özel lezzetleriyle ünü ülke dışına yayılan bir marka olan BigChefs’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Gamze Cizreli, “Big Chefs, ruhu olan bir marka. İlk günden itibaren Anadolu’nun sıcaklığını, Anadolu yemeklerini Batı ile modernize ederek misafirlerimize sunduk. Her zaman doğal, dalından, toprağından koparılan ürünleri sunmayı ilke edindik. Bu yaklaşımımız, ‘Toprağın Kadınlarından Sofralara’ adında yeni bir sosyal sorumluluk projesi için bize ilham kaynağı oldu.  Hem menümüzde yer alan taptaze ve doğal ürünlerin tedarikçisi kadınlarımıza teşekkür etmek hem de ülkemizde kadın girişimciliğini ve istihdamını desteklemek adına bu projeyi hayata geçirdik” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

  • blank

    Abdullah

    7 Eylül 2023

    Eylül 2023 net maaşlarımıza göre fiyat belirlemenizi dilerim Big Chef. 50 yıllık jinekolog cerrah başhekim yrd 36.000 tl, pediatrist 30 sene devlette çalışmış 25.000 tl, Ted Ankara koleji mat fen 90, Bilkent Universitesi İşletme 94 , Master Ufuk Universitesi maaşı 15.000 tldir. Teşekkürler

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.