Başa Dön

Tevfik Fikretliler D^blyu’da buluştu

blank

Tevfik Fikretliler D^blyu’da buluştu

Okuma süresi 1 dakika

Tevfik Fikretliler Birliği Ankara Buluşması’nın beşincisi D^blyu’da gerçekleşti. Gecede 10, 20, 25, 30 ve 35’nci yıl mezunlarına plaket verildi. Amaçlarının mezunları kaynaştırmak ve Tevfik Fikretli ruhunu yaşatmak olduğunu söyleyen dernek başkanı Candan Sertçeoğlu bu tür etkinliklerle eski dostlukların da yaşatıldığını söyledi. Geceye Tevfik Fikret Okulları Genel Müdürü Ayşe Başçavuşoğlu’da katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

  • blank

    kübra er

    26 Ağustos 2011

    meraba,ben kübra er yukarıda belirtilen mail adresine mail gönderiyorum,derginizin yazar kadrosunda yer almak istiyorum,as dergisi ve mavi yapı dergisinde yazıyorum ,orda çalışmalarımdan örnekler gönderiyorum,iyi çalışmalar.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.