© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Tesis Değil Yaşam Tarzı

Tesis Değil Yaşam Tarzı

TED Ankara Koleji Mezunları Derneğinin hayata geçirdiği, modern mimarinin en güzel örneklerinden Kolej-IN kompleksi kapılarını açtı. TED koleji camiası, kolej ailesinin en genç tesisinin çatısı altında toplandı. TED Ankara Koleji Mezunlar Derneğinin hayata geçirdiği en yeni kompleksi “Kolej-IN” kapılarını şık bir kokteyl ile açtı. TED’in İncek yerleşkesinde, kolejin hemen yanında kurulan, yedi bin metrekareden büyük olan sosyal tesis 250 kişilik toplantı salonundan restaurantlara, fitness salonundan tenis kortlarına kadar birçok imkan sunuyor. En seçkin konukların katıldığı kokteyl tesisin iki katını tamamen doldurdu. DJ’in canlı performansı eşliğinde eğlenceli dakikaların yaşandığı sosyal tesise gelenler modern mimariyi yakından incelediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.