Başa Dön

Tek Mekanda Üç Konsept

blank

Tek Mekanda Üç Konsept

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın eğlence anlayışına farklı bir bakış açısı kazandırma fikri ile yola çıkan “Yüz On Bir”, Ankara’nın önde gelen isimlerinin katıldığı görkemli bir açılış ile kapılarını araladı.

Özenle hazırlanan menüleri ve şık dekorasyonu ile özel kutlamalara, iş yemeklerine ev sahipliği yapacak olan“Yüz On Bir”, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı açılış partisi ile ses getirdi. Yüzü aşkın davetlinin katıldığı kokteylde “Yüz On Bir”in benzersiz menüsü konuklara tanıtıldı. Üç konseptin yer aldığı mekan ile ilgili açıklamalarda bulunan Yüz On Bir’in ortağı Orçun Sözen “Bu konsept ile eğlence anlayışının her adımını tek bir mekanda toparlamayı amaçlıyoruz. Bu sayede konuklarımız günlük yaşamın stresinden uzakta doyasıya vakit geçirme imkanı buluyor” dedi.

 

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: