Başa Dön

TED Senfoni Orkestrası Coşturdu

blank

TED Senfoni Orkestrası Coşturdu

Okuma süresi 1 dakika

Müziğin evrensel dilini duyurmak için her sene konserler düzenleyen TED Senfoni Orkestrası geleneksel yeni yıl konserini Congresium Ankara’da gerçekleştirdi.

Türk Eğitim Derneği (TED)’in oluşturduğu TED Senfoni Orkestrası “Geleneksel Yeni Yıl Konseri”ni Congresium Ankara’da gerçekleştirdi. Ankaralı müzik severlerin yoğun ilgi gösterdiği konsere Ted mezunları, Ankara iş ve bürokrasi dünyasından bir çok isim de katıldı. TED mezunlarının biraraya getirerek oluşturduğu senfoni orkestrası 120 kişilik dev kadrosuyla müzik severlere muhteşem bir gece yaşatırken, orckestra sahneye çıkmadan önce yapılan birlik ve beraberlik konuşmaları da büyük alkış aldı. TED Senfoni orkestrasının müzik dinletisine alkışla eşlik tutan misafirler konser sonunda orkestrayı dakikalarca ayakta alkışladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.