Başa Dön

TED Ankara Koleji’nde Geleneksel Günler

blank

TED Ankara Koleji’nde Geleneksel Günler

Okuma süresi 1 dakika

TED Ankara Koleji Mezunları Derneği tarafından düzenlenen Geleneksel Kuru Fasulye Günü birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.

 

TED Ankara Koleji Mezunları Derneği tarafından TED Üniversitesi Kampüsü (TED Ankara Koleji Eski İlkokul ve Ortaokul bahçesinde) bu yıl 49.su düzenlenen Geleneksel Kuru Fasulye Günü’nde her yıl olduğu gibi, bu yıl da öğrenci ve veliler bir araya geldi. Organizasyonda, geleneksel kuru fasulye yemeği ile birlikte pek çok eğlence ve aktivite de yer aldı. Saat 11:00’da kapıların açıldığı etkinlikte saat 16:30’da mezunlarımızdan oluşan Antipass grubu sahne aldı. Mezunlar korosu da şarkılar seslendirerek sahnede renkli bir koreografi sergiledi.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.