Başa Dön

Tavşan ve Ersoy Ailelerinin Mutlu Günü

blank

Tavşan ve Ersoy Ailelerinin Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Şan İskender restoranlarının sahiplerinden Çiğdem ve merhum Oğuz Tavşan’ın kızları doktor Sinem Tavşan ile Ersoy Eczanesi’nin sahipleri Aygün-Recai Ersoy çiftinin oğulları eczacı Mustafa Ersoy Bilkent Hotel Sakarya Salonu’nda gerçekleştirilen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Geçtiğimiz Mayıs ayında nişanlanarak evlilik yoluna ilk adımı atan genç çift büyük mutluluk içerisindeydi. Davetlilerin balo salonunu doldurmasının ardından nikah masasına doğru yürüyen çift birbirine büyük bir heyecanla evet cevabını verdi. Daha sonra ilk danslarını gerçekleştiren çiftin mutluluğu görülmeye değerdi. Balayı için Maldivler’i tercih edeceği öğrenilen çift, balo salonundaki tüm masaları tek tek dolanarak gelen misafirlere teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.