Başa Dön

Tarihi Mekanda İlk Sergi

Tarihi Mekanda İlk Sergi

Okuma süresi 1 dakika

Nurgül Yeşilçay’ın kadın konulu ilk kişisel sergisi “Avrat Otu”, tarihi Anemas Zindanları’nda gerçekleştirilen özel bir davetle kapılarını açtı. Oyuncuyu bu heyecanlı gününde sevenleri yalnız bırakmadı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Kültür AŞ’nin destekleriyle gerçekleştirilen sergi, Yeşilçay’ın son dört yılda yaptığı kadın temalı çalışmalarını bir araya getirdi. Sanatçı, resimlerini sergileme fikrinin oluşumunu; “Üzülmek, sosyal medyada paylaşmak yerine, bir süredir kadın konusundaki duygularımı aktardığım resimlerimi herkesle paylaşmak istedim.” sözleriyle ifade etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.