Başa Dön

Takılara Toğun İlgi

blank

Takılara Toğun İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Milka Karaağaçlı ve Etel Baler’in ev sahipliğinde “Kısmet by Milka”nın yeni sezon koleksiyonunun tanıtımı Nişantaşı showroomunda yapıldı.

Tasarladığı mücevherlerle dünya markası olan “Kısmet by Milka”nın yeni koleksiyon tanıtımı, Milka Karaağaçlı ve Etel Baler ev sahipliğinde özel bir davetle yapıldı. Cemiyet hayatının seçkin hanımlarının katıldığı davette “Kısmet by Milka”nın “DC COMICS” karakterlerinden esinlenerek hayata geçirilen yeni sezon koleksiyonu görücüye çıktı. Nişantaşı showroomunda şık bir ortamda düzenlenen davete katılan konuklar otuz beş parçadan oluşan “DC COMICS” koleksiyonunda yer alan Supergirl, Batgirl ve Wonder Woman tasarımlarını yakından inceleme fırsatı buldular. Keyifli bir ortamda gerçekleşen tanıtım da hanımlar bol bol sohbet ederek beğendikleri tasarımlarıda almayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: