© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Suada’da Çok Özel Kutlama

Suada’da Çok Özel Kutlama

İstanbul eğlence hayatının önde gelen firmalarından Su Entertainment Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koçarslan ve eşi Müge Hanım evliliklerinin yirminci yılı dolayısıyla unutulmaz bir davet düzenledi.

Bünyesinde Reina ve Suada gibi gece hayatının önde gelen markalarını bulunduran  Su Entertainment Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koçarslan eşi Müge Hanım’a hafızalardan silinmeyecek bir yıldönümü hediye etti. Üç yüz kişinin katıldığı, sanat ve cemiyet hayatından birçok ismin yer aldığı davette, konuklar eşsiz boğaz manzarasının eşliğinde keyif dolu zaman geçirdiler. Kenan Doğulu ve Ajda Pekkan’ın konuklara müzik ziyafeti yaşattığı gecede çift 20’nci yıl pastalarını da keserek adeta nikah tazelediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.