Başa Dön

Sporla Dolu 50 Yıl

blank

Sporla Dolu 50 Yıl

Okuma süresi 1 dakika

Eczacıbaşı Holding’in büyük destekleriyle kurulan Eczacıbaşı Spor Kulübü, kuruluşunun 50. yıldönümünü özel bir geceyle kutladı.

1966 yılında kurulan Eczacıbaşı Spor Kulübü, kuruluşunun 50. yılını özel bir geceyle kutladı. Four Seasons Hotel’de düzenlenen geceye, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Eczacıbaşı Spor Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, kulübün yönetim kurulu üyeleri ve sporcuları katıldı. Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, 50 yıl önceki heyecan ve coşkuyu hâlâ taşıdığını ifade ederek “Özellikle kadın voleybolunda sağlanan ulusal ve uluslararası başarıların, kadınların toplumsal varlıklarının güçlendirilmesine katkıda bulunduğunu gördükçe, spor girişimlerimizi destekleme kararlılığımız pekişiyor” dedi. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mutlugil, Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün Türk voleyboluna katkıları için teşekkür ederek Bülent Eczacıbaşı ve Faruk Eczacıbaşı’na birer plaket verdi. Gecenin sonunda tüm konuklara, Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün 50. yılına özel hazırlanan ‘Haydi Kızlar!’ adlı kitap hediye edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: