© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Snoopy’ye Özel Tasarımlar

Snoopy’ye Özel Tasarımlar

Cemiyet hayatının güzel ve genç kuşak temsilcilerinden başarılı mücevher tasarımcısı Sanem Tezman, dünyada altmışıncı yaşını kutlayan ünlü çizgi karakteri Snoopy’den ilham alarak tasarladığı yeni koleksiyonunu tanıttı.

 

Nişantaşı’nda kendi mağazasında düzenlediği davete cemiyetin seçkin isimleri katıldı. Sanem Tezman’ın ev sahipliğinde düzenlenen tanıtıma katılan konuklar otuz parçalık koleksiyonu yakından inceleme fırsatı buldular. Snoopy’nin yer aldığı tasarımlar davetlilerin büyük beğenisini topladı. Snoopy’nin dokuz farklı halinin yer aldığı pembe, sarı ve beyaz altın kullanıldığı koleksiyonda, bileklikten kolyeye, küpeden yüzüğe çok çeşitli ve şık seçenekler yer alıyor.

[nggallery id=888]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.