Başa Dön

SKAL “Zincir Değişim Töreni”

blank

SKAL “Zincir Değişim Töreni”

Okuma süresi 1 dakika

Turizm Profesyonelleri Derneği olarak faaliyet gösteren SKAL Ankara Kulübü, Swissotel’de “Zincir Değişim Töreni” düzenledi. Üç buçuk yıldır  SKAL International Ankara Kulübü Başkanlığı’nı sürdüren Savaş Çolakoğlu, Uluslararası SKAL Federasyonu Genel Sekreteri seçilmesinden dolayı başkanlığı, Aykut Pekcan’a devretti.
Davetlilerin oldukça şık olduğu geceye İstanbul SKAL Kulübü Başkanı Vedat Bayrak, Marmaris SKAL Başkanı Davut Doğurga, Eskişehir SKAL Kulübü Genel Sekreteri Hatice Yıldırım, SKAL Dernekleri Uluslararası Temsilcisi Kamer Rodoplu, Mart ayında kurulan Uluslararası SKAL Dernekleri Federasyonu Başkanı Deniz Anapa ve Ankara kulübü üyeleri katıldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.