Başa Dön

Siyah Beyaz’da İlginç Sergi

blank

Siyah Beyaz’da İlginç Sergi

Okuma süresi 1 dakika

Şapka tasarımcısı ve sanatçısı Meriç Garibağaoğlu yeni tasarımlarını Galeri Siyah Beyaz’da başkentlilerin beğenisine sundu.

Beş yıldır tasarımcılık yapan ve eğitimi için gittiği Fransa’da bir şapka dükkanında çalışan sanatçı, Galeri Siyah Beyaz’da tasarımlarını cansız mankenler yerine arkadaşlarının taşıdığı ilginç bir sergi gerçekleştirdi. Beş ayda hazırlanan sergide kendi yaptığı tasarımları tek tek deneyen Garibağaoğlu misafirleriyle sohbet etmeyi de ihmal etmedi.Sergiye, başkentli birçok sanatseverin ve aksesuar meraklısının ilgisi büyük oldu.Sergiyi çok beğendiklerini her fırsatta dile getiren konuklar birbirinden farklı tarz ve renkteki şapkaları da deneme imkanı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.