Başa Dön

SİYAD Ödülleri Sahiplerini Buldu

blank

SİYAD Ödülleri Sahiplerini Buldu

Okuma süresi 1 dakika

SİYAD tarafından verilen 45. Türk Sineması Ödülleri, Cemal Reşit Rey Konser salonunda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Sinema Yazarları Derneği’nin düzenlediği, bu sene 45’incisi dağıtılan ödüllerin törenine sanat camiasından katılım yoğun oldu. Tepenin Ardı, En İyi Film, En İyi Senaryo Ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülleri ile geceye damga vururken, en iyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü “Yeraltı” adlı filmi ile Engin Günaydın, Cahide Sonku En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü de Araf’taki rolü ile Neslihan Atagül aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.