© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sihirli Mücevherler Tanıtıldı

Sihirli Mücevherler Tanıtıldı

Kadınların vazgeçilmez tutkuları arasında olan pırlantaları ilk kez tamamen serbest ve hareketli şekilde takılarına yansıtan “Cadaro” yeni koleksiyonunu tanıttı.

Tamamen serbest ve 360 derece hareket edecek şekilde pırlantaları takılarına işleyen “Cadaro” yeni koleksiyonunu Ankara cemiyetinin önde gelen isimlerinin beğenisine sundu. Tepe Prime’da yer alan mağazasında küçük gruplar halinde ağırladığı misafirlerine koleksiyonlarını tanıtan Cadaro’nun sihirli olarak lanse ettiği hareket edebilen mücevherleri farklı şekillerde kullanabilmek misafirleri oldukça heyecanlandırdı. Yüzüğü bileziğe dönüştüren tasarımlar, tek kolyede üç farklı yüze dönüşen kolyeler misafirler tarafından hayranlıkla karşılandı. Davetin ev sahipliğini üstlenen Lerzan Barutoğlu ve Ayşe Yıldız gelen konuklara koleksiyonlar hakkında bilgi verdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.