© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sheraton’da Kadınlara Özel Davet

Sheraton’da Kadınlara Özel Davet

Uluslararası Kadınlar Derneği Kadınlar Günü için özel bir etkinlik düzenleyerek Ankaralı hanımları, Sheraton Otel’de bir araya getirdi.

Uluslararası Kadınlar Derneği tarafından Sheraton Otel’de, Kadınlar Günü’ne özel bir kermes gerçekleştirildi. Başkent cemiyet ve iş hayatının önde gelen hanımlarının katıldığı etkinlikte önce ünlü piyanist Hande Dalkılıç tarafından piyano dinletisi gerçekleştirildi. Piyano dinletisinin ardından pek çok ülkenin yöresel kıyafetleri bir defileyle tanıtıldı. Davetin sonunda elde edilen gelir Uluslararası Kadınlar Derneği’nin burslu okuttuğu öğrencilerin eğitimine kaynak olarak aktarıldı.

 [nggallery id=1203]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.