Başa Dön

Sheraton Ankara’da Yıl Sonu Etkinliği

blank

Sheraton Ankara’da Yıl Sonu Etkinliği

Okuma süresi 1 dakika

Başkent’in lüks oteli ve sosyal yaşamının önemli merkezi Sheraton Ankara & Convention Center hem 2016’ya veda etmek hemde 25. Yılını kutlamak amacıyla bir yıl sonu partisi düzenledi

 

Ankara’nın lüks otellerinden Sheraton, hem 25. Yılını hemde yıl sonunun gelişini renkli bir davetle kutladı. İş, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda konuğun yer aldığı davete seçkin bir davetli grubu katıldı.Akşam saatlerinde başlayan etkinlikte konuklar yeni yılı karşılamanın heyecanını yaşadı. Geceye büyükelçiler, uluslararası firma temsilcileri, dernek başkanları ve otelin iş ortakları katılım gösterdi. Kokteyl başlamadan once davetlileri kapıda karşılayan ve tek tek ilgilenen otel müdürü Joerg Limper ve Sheraton Ankara ekibi ise başarıyla geçen bir yılı keyifle kutladılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: