Başa Dön

Sevgi ile Yetiştirilen Çocuklar

blank

Sevgi ile Yetiştirilen Çocuklar

Okuma süresi 1 dakika

Korunma ihtiyacındaki çocukların sevgi ile yetiştirilmesi ve topluma kazandırılması için çalışan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, İzmir’de inşaatı devam eden Koruncukköy Urla’ya destek sağlamak amacıyla Four Seasons İstanbul at the Bosphorus-Aqua Restorant’ta bir öğle yemeği düzenledi.

Etkinliğe takılarıyla destek veren Atasay firması, ayrıca davetlilere hediye edilmek üzere o güne özel Koruncuk bilezikleri tasarladı. Sosyal yaşam dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı öğle yemeği davetinde Mac Kozmetik en çok tercih edilen makyaj ürünleriyle etkinliğe destek verirken, Tuvanam 2017 Bridal yaz koleksiyonun en güzel parçalarını bir sergi eşliğinde davetlilerin beğenisine sundu. Koruncuk Vakfı Başkanı Av.Figen Özbek, Four Seasons İstanbul at the Bosphorus Genel Müdürü Tarek Mourad’a plaket sunarken yaptığı konuşmada “26 yıl önce İstanbul Arnavutköy Bolluca’da kurulan çocuk köyümüzde bugüne kadar 400’den fazla çocuğumuz sevgi ve şefkat ortamında büyüyerek topluma faydalı bireyler olarak yetiştiler ve kendi yuvalarına uçup gittiler. Şimdi ise sıra İzmir’de. Koruncukköy Urla yepyeni başlangıçlardan biri ve dünyaya şanssız olarak gözlerini açan çocuklarımıza yeni bir yaşam ve umut olmak için inşa ediliyor” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.