Başa Dön

Sevan Bıçakçı ve Rahmi Çoğendez’den Büyüleyici Sergi

blank

Sevan Bıçakçı ve Rahmi Çoğendez’den Büyüleyici Sergi

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın ünlü yerlerinden Arjantin Caddesi’nde bulunan Simurg magazası ünlü mücevher tasarımcısı Sevan Bıçakçı’nın ve ünlü ressam Rahmi Çoğendez’in eserlerine ev sahipliği yaptı.

 

Mücevher tasarımcısı Sevan Bıçakçı ’nın ve ünlü ressam Rahmi Çoğendez’in eserleri Simurg mağazasında görücüye çıktı. İki gün boyunca devam eden etkinlik mücevher tutkunlarının ve Ankara’nın tanınmış simalarının akınına uğradı. Etkinliğe katılan davetliler mücevher tasarımcısı Sevan Bıçakçı ve ressam Rahmi Çoğendez ile sohbet etme imkanı bulurken mağazanın büyüleyici atmosferinde ürünleri de inceleme fırsatı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.