© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Şenay Dağlı’dan Osmanlı Saltanatı

Şenay Dağlı’dan Osmanlı Saltanatı

Devlet ve Orman Eski Bakanı Halit Dağlı’nın eşi Şenay Dağlı, “Metropoldeki Saraylı” adlı davet ile yine farklı bir organizasyona imza attı. 

Kültürümüzü ve değerlerimizi yabancılara tanıtmak için çeşitli aktiviteler yapan Dağlı, gerçekleştirdiği bu özel günde yine tüm detayları incelikle düşünmüştü. Kıyafetinden evinin dekoruna kadar Osmanlı kültürünü yansıtan davette Ankara Olgunlaşma Enstitüsü’nün tasarladığı bindallılar modeller tarafından sergilenirken konukların birçoğu da geleneksel işlemeli kıyafetleriyle dikkat çektiler.Şenay Dağlı, Modacı Hafize Ayık’ın pek çok kaftanı bir araya getirerek tasarladığı ihtişamlı bir kıyafet giydi.Yabancı misyon temsilci eşlerinin ilgi gösterdiği davette Adana Sofrası tarafından sunulan Osmanlı mutfağının çok çeşitli yemekleri ve bizzat Şenay Dağlı’nın hazırladığı “Demir Hindi Şerbeti” ile “Aşure” konukların beğenisini kazandı. Günün süslemeleri Filiz Yılmaz’ın sahibi olduğu Wish Organizasyon tarafından hazırlanırken, davet sonunda konuklara Osmanlı bilekliği ve çeşitli hediyeler verildi.

 

[nggallery id=858]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.