Başa Dön

Sektördeki Onuncu Yılıyla Nihan Peker

Sektördeki Onuncu Yılıyla Nihan Peker

Başarılı Moda Tasarımcısı Nihan Peker, Fashion Week Istanbul kapsamında, onuncu yılına özel olarak, aylarca süren hazırlıklar sonucu ortaya çıkardığı “Golden Age” koleksiyonunu Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen göz alıcı bir defileyle tanıttı.

Pandemi sürecinde dijital olarak gerçekleşen Fashion Week İstanbul şovları sonrasındaki ilk seyircili defile şovunu gerçekleştiren Nihan Peker’in, onuncu yılını Altın Çağı olarak nitelendirmesi üzerine bu ismi verdiği koleksiyonu, izleyenlerin büyük beğenisini topladı. Tasarımcının, hayatına değer katan tüm dostlarının katılımıyla gerçekleşen defileye, sanatçılar ve cemiyet hayatının ünlü isimleri de Nihan Peker imzalı özel kıyafetleriyle katıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.