© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Saray Konseptli Kına

Saray Konseptli Kına

Ankara’nın ünlü iş adamlarından Verdal Hosta’nın oğlu Sabri Hosta ile Nata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık’ın kızı Büşra Tanık, düğünleri öncesi Sheraton Otel’de görkemli bir kına gecesi düzenledi.

Büşra Tanık ve Sabri Hosta çiftinin kına töreni cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin, çiftin yakın arkadaşlarının ve ailenin fertlerinin katılımıyla gerçekleşti. Osmanlı Saray konseptiyle hazırlanan gecede, gelin Büşra Tanık’ın kaftanı Muhteşem Yüzyıl dizisinin kostüm tasarımcısı Serdar Başbuğ imzasını taşıyordu

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.