Başa Dön

Sanatseverler “Hayal ve Hakikat”te Buluştu

blank

Sanatseverler “Hayal ve Hakikat”te Buluştu

Okuma süresi 1 dakika

Sanat dünyasında öncülük etmiş yetmişdört kadın sanatçının eserlerinin sergilendiği “Hayal ve Hakikat” sergisi İstanbul Modern Sanat Galerisi’nde yapılan bir kokteyl ile sanatseverlerle buluştu.
Sergi, adını ilk Türk kadın romancı Fatma Aliye’nin Ahmet Mithat ile birlikte kaleme aldığı 1891 tarihli “Hayal ve Hakikat” romanından alıyor. İstanbul Modern’in Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı’nın ev sahipliği yaptığı geceye sanatçılar ve cemiyet hayatının birçok önemli ismi katıldı. Sanatçıların “hayal ve hakikat” ile kurdukları ilişkiyi ve hayallerini hakikate nasıl dönüştürdüklerini gösteriyor.


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.