Başa Dön

Samsung’tan Yenilik

blank

Samsung’tan Yenilik

Okuma süresi 1 dakika

Samsung Electronics, yeni Samsung AddWash Akıllı Kapak teknolojisine sahip çamaşır makinesini, oyuncu ve iyi yaşam danışmanı Ayşe Tolga’nın ev sahipliğindeki etkinlikle sanat ve sosyal yaşam dünyasının önemli isimlerine tanıttı.

Etkinliğe, sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri büyük ilgi gösterdi. Samsung AddWash Akıllı Kapak teknolojisine sahip çamaşır makinesi davetlilerden tam not aldı. Sağlıklı yaşam sırrının, stresi hayatımızdan çıkarmaktan geçtiğine işaret eden Ayşe Tolga, “Küçük bir kızım olduğu için evde düzenli olarak çamaşır yıkanıyor. Makinenin kapağını kapattıktan sonra unuttuğum bir parçayı fark ettiğimde mutsuz oluyordum. Addwash sayesinde çamaşır makinemi istediğim zaman durduruyorum ve dışarıda kalan çamaşırlarımı ekliyorum. Böylece herhangi bir çamaşırı unutma endişesinden ve stresinden kurtuldum” dedi. Sessiz çalışma özelliği sayesinde huzurla yoga egzersizimi tamamlayabiliyorum. Bununla birlikte akşam gideceğim bir etkinlik için istediğim kıyafeti 15 dakikalık hızlı yıkama programı ile yıkayarak hemen hazır hale getirebiliyorum” diye sözlerine ekledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: