Başa Dön

Sağlıklı Yaşamın Yeni Adresi

blank

Sağlıklı Yaşamın Yeni Adresi

Okuma süresi 1 dakika

The Grand Tarabya Oteli Therapia Spa, iş ve cemiyet yaşamının önde gelen isimlerinin katıldığı özel bir davetle hizmete açıldı.

İstanbul’un simge otellerinden Grand Tarabya içerisinde yer alan The Grand Tarabya Oteli Therapia Spa, düzenlenen şık bir davetle hizmete açıldı. Detoks ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak’ın ev sahipliğinde düzenlenen davete, cemiyet ve iş yaşamının önde gelen isimleri katıldı. Spa içerisinde yer alan havuz başında gerçekleşen davette konuklar Spa hakkında bilgilendirilirken, gece boyunca sohbet ederek keyifli bir akşam geçirdiler. “Sağlıklı, enerjik, kaliteli yaşam ve arınma” sloganıyla hizmete açılan The Grand Tarabya Oteli Therapia Spa, geceye katılan konukların büyük beğenisini kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.