Başa Dön

Sağlıklı Yaşamın Sırrı Panora’da

blank

Sağlıklı Yaşamın Sırrı Panora’da

Okuma süresi 1 dakika

Acıbadem Ankara Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Bülent Değertekin Panora Sağlık söyleşisinde merak edilen soruları yanıtladı.

Sağlıklı yaşam kapsamında gerçekleşen söyleşilere ev sahipliği yapan Panora AVM, alanında uzman birbirinden değerli Acıbadem Ankara Hastanesi doktorlarını misafirleri ile buluşturuyor. Bu kapsamda Panora AVM söyleşilerinin son konuğu ise Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Bülent Değertekin oldu. Bağırsak florasının sağlık üzerine etkisinden biyolojik saate, obeziteden karaciğer yağlanmasına kadar birçok merak edilen sorunun cevabını yanıtlayan Doç. Dr. Değertekin, tıpta yeni geliştirilen yöntemleri de anlattı. Söyleşiye katılan davetlilere “yağmurlu havalarda çeşme suyu içmeyin” uyarısında bulunan Değertekin, Türk kahvesinin kolon kanserini azalttığına dair açıklamarda da bulundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.