© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sağır’dan Makyaj Tüyoları

Sağır’dan Makyaj Tüyoları

Ankara’nın önde gelen makyaj sanatçılarından Kıvanç Can Bektaş’ın sahibi olduğu Makyajhane Profesyonel Makyaj Stüdyosu, Bobbi Brown iş birliği ile renkli bir organizasyona ev sahipliği yaptı.
Güzelliğine önem veren ve makyaja ilgi duyan Ankaralı hanımları buluşturan organizasyonda yapılan örnek makyaj uygulamasıyla hem Bobbi Brown markası ürünleri tanıtıldı hem de doğru makyaj teknikleri konusunda temel bir eğitim verildi. Makyajda dikkat edilmesi gereken noktalara değinen Bobbi Brown eğitim koçu ve makyaj sanatçısı Muhammet Sağır, kadınların, özellikle makyaj yaparken yapay değil, doğal bir görünüm hedeflemesi, kalıcı, akma ve dağılma yapmayacak ürünlerin kullanımına özen göstermesi gerekliliğine dikkat çekti. Düzenlenen kokteylle renklenen geceye katılan misafirlere makyaj eğitimi hediye edildi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.