Başa Dön

Rüya Gibi Düğün ile “Evet” Dediler

Rüya Gibi Düğün ile “Evet” Dediler

Okuma süresi 1 dakika

Ankaralı İş Adamı Yaşar Kök ve Hatice Kök’ün kızları Yüksek İç Mimar Tuğçe Kök ve Ankaralı İş Adamı Mert Gürbüz Green Park Otel’de gerçekleşen rüya gibi bir düğün ile dünyaevine girdi. Çiçeği burnunda çifti aileleri ve yakın arkadaşları yalnız bırakmadı.

Tuğçe Gök ve Mert Gürbüz 1 yıl önce arkadaş ortamında tanışıp Ekim ayında aile arasında yapılan nişan töreni ile evliliğe ilk adımlarını attılar. Salondaki tüm konukların yerlerini almasının ardından alkışlar eşliğinde salona giriş yapan çift hayatlarını birleştiren imzaları attı. Rüya gibi gerçekleşen düğünün organizasyonunu Crea Event & Catering firması üstlendi. Çift düğünün ardından balayı adresi olarak Dubai’yi tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.