Başa Dön

Rüya Gibi Düğün

blank

Rüya Gibi Düğün

Okuma süresi 1 dakika

 

Eski Milletvekili İrfan Köksalan ve eşi Zeynep Köksalan çiftinin oğlu Mustafa Köksalan ile Cemal-Bahar Karaoğlu çiftinin kızları İpek Karaoğlu, rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdiler.

Ankara’nın köklü ailelerinden İrfan- Zeynep Köksalan çiftinin oğulları Mustafa Köksalan ile iş adamı Cemal Karaoğlu ve eşi Bahar Karaoğlu çiftinin kızı İpek Karaoğlu, Sheraton Otel’de gerçekleşen görkemli bir düğün ile dünyaevine girdiler. İki yıl önce tanışan ve geçtiğimiz yaz nişanlanan çiftin düğün töreni iş, siyaset ve cemiyet hayatından birçok tanınmış ismi buluşturdu. Düğün töreni ailelerin davetlileri kapıda karşılaması ile başladı. Son hazırlıkların tamamlanmasının ardından genç çift büyük bir coşku ve alkış eşliğinde nikah masasına doğru yürüdü. Nikah memurunun sorusuna evet diyen genç çift, daha sonra büyük bir heyecanla ilk danslarını gerçekleştirdiler. Konukların tebriklerini kabul eden genç çiftin mutlulukları ve heyecanı gözlerinden okunuyordu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorumlar(2)

 • blank

  Gülfem Dandin

  19 Şubat 2018

  Resimleri görebilir miyiz?

  • blank

   Ugur Terzi

   12 Mart 2018

   Gülfem Hanım, sayfamızın 2017 Ağustos öncesi tüm haberleri arşiv niteliğindedir. Görselleri bu yeni saymamıza taşınmamıştır. Fakat mag@magdergi.com adresine talebinizi iletirseniz arkadaşlarımız habere ilişkin görselleri foto arşivimizden çıkarabilir ve size iletebilirler. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: