Başa Dön

Rüya Gibi Bir Düğün İle Evlendiler

blank

Rüya Gibi Bir Düğün İle Evlendiler

Okuma süresi 1 dakika

Atılım Üniversitesi mezunu Enes Gürler ve Başkent Üniversitesi mezunu Seren Turan Grand Ankara Otel’de gerçekleşen düğün töreniyle dünyaevine girdiler.
Arkadaş ortamında başlayan ilişkilerini muhteşem bir düğün töreniyle taçlandıran genç çiftin bu mutlu günü yakın arkadaşları, akrabaları ve aile dostlarının katılımıyla gerçekleşti. 4 sene önce başlayan aşkları Aralık ayında nişan töreniyle Temmuz ayında ise evlilikle taçlandı. Tüm davetlilerin huzurunda birbirlerine evet cevabını veren ve aşklarını resmileştiren genç çift balayı için Dubai’den başlayan bir dünya turu yapacaklar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.