Başa Dön

Roma’da Peri Masalı

Roma’da Peri Masalı

Okuma süresi 1 dakika

Eski Milli Futbolcu ve Spor Yorumcusu İhsan Kavak’ın oğlu Mardan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Doruk Kavak ile Mimar Tülay Şanlıtürk’ün kızı Dr. Öğretim Üyesi Fulya Köksoy evlendi.

İtalya’nın Roma şehrindeki San Bernadino Sarayı’nda gerçekleşen düğün töreninde çifti, aile büyükleri ve yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. Raşit Bağzıbağlı imzalı gelinliğiyle peri kızını andıran Fulya Köksoy güzelliğiyle göz kamaştırdı. Büyüleyici nikah merasimi sonrası düğün yemeğine geçen davetliler, ilerleyen saatlerde devam eden partide sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: