Başa Dön

Rolls-Royce’dan “Dawn” Serisi

blank

Rolls-Royce’dan “Dawn” Serisi

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca ünlü lüks otomobil markası Rolls Royce, 2+2 üstü açık ultra lüks otomobili yeni Dawn serisini İstanbul Boğazı’nın görkemli atmosferinde tanıttı.

 

Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen ve renkli görüntülere sahne olan davetin ev sahipliğini Rolls Royce Türkiye Distribütörü Royal Motors’un yöneticileri Artuğ Aysal ve Hilal Aysal üstlendi. Rolls Royce tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği davette Rolls Royce Kaynak ve Satış Müdürü Robert Barnes ile Rolls Royce Avrupa Pazarlama Müdürü Marco Bai de hazır bulundu. Renkli anlara sahne olan gecede konuklar, Rolls Royce Dawn serisine ait lüks otomobili inceleyerek özellikleri hakkında bilgi edindiler. Yeni Dawn tamamen kişisel bir tarz ve anlayışla duyu ve duyumların dışa vurumunu yansıtan görünümüyle konukların büyük beğenisini kazandı. Mutlak uyuma önem veren ve mekanik sanat dilini özgün bir şekilde ifade eden tasarım anlayışına sahip olan otomobil konuklardan tam not aldı.

 

 

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: