© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Rembrandt’a Yoğun İlgi

Rembrandt’a Yoğun İlgi

Türkiye ile Hollanda arasındaki diplomatik ilişkilerin dört yüzüncü yılı nedeniyle Sakıp Sabancı Müzesi’nde “Rembrandt ve Çağdaşları-Hollanda Sanatının Altın Çağı” sergisinin açılışından önce özel bir davet düzenlenerek seçkin konuklar ağırlandı.

 
Cemiyet, iş ve sanat dünyasının tanınmış isimlerinin katıldığı davette konuklar eserleri dikkatle inceledi. Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen davete gelen konuklar “Rembrandt ve Çağdaşları-Hollanda Sanatının Altın Çağı” sergisini büyük bir beğeni ile gezdiler. Rembrandt’a ait on eserin bulunduğu sergide ayrıca dönemin en büyük isimleri arasında gösterilen Johannes Vermeer’in “Aşk Mektubu” adlı eseri de yer alıyor. Hollanda resminin en önemliisimlerinin bulunduğu elli dokuz sanatçıya ait yetmiş üç tablo, on dokuz desen ve on sekiz obje olmak üzere toplam yüz on eser sergide davetlilerin beğenisine sunuldu.

 

[nggallery id=1143]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.