Başa Dön

RC Sanat Galerisi’nden İlk Müzayede

blank

RC Sanat Galerisi’nden İlk Müzayede

Okuma süresi 1 dakika

Bilkent Sanat Sokağı, değerli eşyaların ve tabloların satışa çıktığı 1. Antika ve Sanat Eserleri Müzayedesi’nde sanatseverleri ve koleksiyonerleri konuk etti. 

Toplam seksen sekiz parça değerli eşyanın açık artırma yoluyla satışa çıktığı müzayedede “Yakup Cem” imzalı tablo yeni sahibini buldu. Osmanlı, Uzak Doğu ve Avrupa işlemesi gümüş, porselen ve tablo gibi sanat eserlerinin bulunduğu müzayede ilk olarak gerçekleşirken ikincisi 26 Şubat’ta düzenlenecek ve belirli aralıklarla sanatseverler değerli sanat eserlerine sahip olma fırsatını bulacaklar.

 

 [nggallery id=854]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.