Başa Dön

Range Rover House Buluşması

Range Rover House Buluşması

Borusan Otomotiv’in ev sahipliği yaptığı “Range Rover House” davetinde gastronomiden, wellness ve sanata kadar birbirinden keyifli etkinlikler gerçekleşti.

Bodrum Cennet Koyu’nun büyüleyici noktalarından, Villa Maçakızı’nda gerçekleşen özel davete iş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı. Range Rover markasının imajını yansıtan davet, Yoga gurusu Zeyneb Uras’ın yoga ve farkındalık eğitimi ile başlayıp ünlü İtalyan Şef Carlo Bernardini ve Slow Food Bodrum iş birliğinin “Local Taste Lab” lezzetiyle devam etti. Üç gün süren benzersiz etkinlikte misafirler, Oğul Türkkan’ın “Gustolu Yaşam Sohbetleri” ile derin ve kişiselleştirilmiş bir yolculuğa çıktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.