© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ramada Plaza Ankara’ya Kalite Ödülü

Ramada Plaza Ankara’ya Kalite Ödülü

“Gerisini bize bırakın” sloganıyla yola çıkan, Ankaralılar’a farklı bir otelcilik anlayışı sunan Ramada Plaza Ankara modern mimari tarzı, kalitesi, güler yüzlü ve deneyimli personeliyle, Wyndham Otel Grubu’na bağlı olan Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki oteller arasında yapılan senelik kalite değerlendirmesinde “Silver” ödülüne layık görüldü. Ödülü, Ramada Plaza Ankara adına Ramada Plaza Ankara CEO’su Kemal Erdoğan Londra’da düzenlenen bir törende aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.