Başa Dön

Rahmi Koç Müzesi’nde İftar

blank

Rahmi Koç Müzesi’nde İftar

Okuma süresi 1 dakika

 

Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Rahmi Koç, geleneksel hale getirdiği iftar yemeğini geçtiğimiz günlerde Rahmi Koç Müzesi’nde verdi.

Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı iftar yemeği bilinenin aksine hüzünlü bir ortamda geçti. Her yıl babasının verdiği iftar davetine katılan Mustafa Koç’un vefatından dolayı iftar günü onsuz geçti. İçeride hüznün hakim olduğu ortamda ezan okunurken Diyanet İşleri Eski Başkanı Mehmet Nuri Yılmaz’ın duasına icabet edildi. Basın mensuplarının alınmadığı gecede davetliler Rahmi Koç’un oldukça durgun ve hüzün dolu olduğu bilgisini paylaştılar. Mustafa Koç’un yakın dostu iş adamı Selim Ergüder ise cep telefonunun arka kapağına özel olarak yaptırdığı Mustafa Koç resmi ile dikkat çekti. Eski bakan Muammer Güler de eşi Neval Hanım ile birlikte davete katıldı. Basın mensupları ile her zaman çok samimi olan Erdoğan Demirören ise bu sefer sadece selam vererek müzenin içine hızlı adımlarla girdi. Gelen konuklarla Rahmi Bey’in en küçük oğlu Ali Koç yakından ilgilenerek iftar davetinin sorunsuz geçmesini sağladı.

 

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: