Başa Dön

Raffles İstanbul’da Çay Saati

blank

Raffles İstanbul’da Çay Saati

Okuma süresi 1 dakika

Raffles İstanbul Lavinia Lounge’da Türkan Sabancı’nın onur konuğu olduğu ve Tuna Öztürk’ün ev sahipliğini yaptığı özel bir çay daveti gerçekleştirildi.

Öztürk’ün yakın arkadaşlarına verdiği davet, güzel bir öğleden sonra geçirmelerini sağladı. Raffles İstanbul Lavinia Lounge’da cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katıldığı çay davetinin onur konuğu Türkan Sabancı oldu. Davette; Lavinia Lounge’un çay uzmanları, hangi çayla hangi lezzetlerin eşleşeceği konusunda da davetlilere tavsiyelerde bulundu. Davetin gerçekleştiği Raffles İstanbul Lavinia Lounge’da davetlilerle tesadüfen karşılaşan Ahmet Nazif Zorlu, onlarla kısa bir süre sohbet etti. Her gün 15.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilen Raffles Çay Saati, ev yapımı tatlı ve tuzlu ikramların zengin çay koleksiyonu ile uyum içinde servis edilmesiyle özel günlerin kutlanmasında, günlük yoğun tempoya ara verilmesinde, iş toplantısı veya alışveriş molası olarak değerlendirilebiliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.