© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Prestige Yeni Koleksiyonunu Tanıttı

Prestige Yeni Koleksiyonunu Tanıttı

Lüks porselen ve imzalı kristal markalarının temsilcisi olan Prestige, cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimlerinin katılımıyla bir davet düzenledi.

Stella Kant ve Silvyo Ovadya’nın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, Lladro 2012 yaz koleksiyonu ile Anneler Günü ve Babalar Günü öncesinde Lladro Special Edition serisi, Lalique ve Daum’un Avrupa ile aynı anda satışa sunulan serileri de tanıtıldı. Her ülke için birer adet olarak üretilen tasarımlar koleksiyonerlerin dikkatini çekerken konuklar bol bol alışveriş yaptılar.

[nggallery id=1357]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.