© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Prada’dan Özel Davet

Prada’dan Özel Davet

Dünyaca ünlü İtalyan giyim markası Prada, uluslararası gezici projesi ‘Prada Silver Line’ın, 16 Mart–4 Nisan tarihleri arasındaki durağı olan İstanbul için özel bir davet düzenledi.

Prada Silver Line’ın İstanbul durağı, dün akşam çok özel bir davet ile kutlandı. Moda ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getiren davete katılanlar arasında Hacı Sabancı ve sevgilisi Zeynep Nazlı Kayı, Feryal Gülman, Tuğçe Eyilik, Ece Kıral, Emel Ayaydın, Meltem Demir ve Merih Turan vardı. Prada Silver Line İstanbul durağını kutlamak için düzenlenen özel gecede, DJ Mahmut Orhan performans gösterirken, La Boom, ilk kez Prada İstinyePark mağazası içinde kurduğu barlarda, imza kokteyllerini misafirler için hazırladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.