© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Prada 2019-20 Sonbahar/Kış

Prada 2019-20 Sonbahar/Kış

Prada Sonbahar/Kış 2019-20 defilesi Milano Erkek Moda Haftası kapsamında gerçekleşti. Koleksiyonun yanı sıra defileye Kaia Gerber, Gigi Hadid gibi isimler damga vurdu.

2019 İlkbahar/Kış Kadın ve Erkek Koleksiyonu için AMO, Fondazione Prada kompleksinin bir parçası olan gösteriler için çok işlevli bir mekan olan Deposito’nun büyük salonunda şiirsel bir ışık alanı yarattı.

Seyirciler, odanın çevresi boyunca oturmakta, gösteri alanına şekil veren ve merkezde dikdörtgen bir boşluğu çevreleyen çeşitli mimari araçlarla (bir teras, yeni inşa edilmiş basamaklar ve bir balkon) yer almakta. Düzenli bir ampul ızgarası tarafından doldurulmuş, Nikola Tesla tarafından yapılan bilimsel deneylerle dengelenen, odanın karanlığında parlayan bir platform izleyiciyi karşılıyor.

Modeller, Bilim kurgu filminden bir sahneyi anımsatan gizemli ve esrarengiz bir atmosferi uyandıran, loş ışıklı cam ve yumuşak dikenli köpükten yapılmış yapay bir arazide kalabalıktan uzaklaşıyor.
Bir dizi dramatik spot ışığı, Deposito’nun engin ve endüstriyel karakteriyle karşıtlık oluşturan performansa samimi bir boyut katan gösteriyi geliştiriyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.