Başa Dön

Podyumların Patronu Evlendi

blank

Podyumların Patronu Evlendi

Okuma süresi 1 dakika

Joker Ajans’ın Sahibi Burak Özdemir ile Ukraynalı güzel Mariia Polunina Ataköşk Otel’de gerçekleştirilen şık bir düğün töreniyle evlendi.

Ankara’nın köklü Cast Ajansı Joker Ajans’ın Sahibi Burak Özdemir ile Mariia Polunina dünyaevine girdi. Ataköşk Otel’de gerçekleşen düğün törenine Burak Özdemir’in beraber çalıştığı mankenler ve Ankara’nın tanınan simaları katıldı. Tüm misafirlerin yerini almasının ardından büyük bir heyecanla balo salonuna giren genç çift, büyük bir coşkuyla karşılandı. Sahneyi bir an olsun boş bırakmayan misafirler doyasıya eğlendiler. Burak ve Mariia çifti ise bu mutlu günlerine şahit olan tüm misafirleriyle tek tek ilgilenerek teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.